Hayalinizdeki renk ve kumaş seçenekleriniz için

Showroom'umuzu mutlaka ziyaret edin!

Değerlerimiz

Değerlerimiz; çözümcülük, yaratıcılık, güvenilirlik, işbirliği ve esnekliktir.

Gülcan Mobilya Çözümcülüğü; müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla müşteriden önce müşteri adına hareket eder ve müşteriyi mutlu kılar.

Gülcan Mobilya Yaratıcılığı; müşterinin sürekli ihtiyaçlarının farkında olmaktır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçenekler sunarız.

Gülcan Mobilya Güvenilirliği; müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan, hissedarlarımız açısından şeffaf yönetilen, toplum açısından çevre ve yasalara saygılı kurum kültürüdür.

Gülcan Mobilya İşbirliği; çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın birlikte yarattığı sinerji ve bilgi birikiminin gücünü, ortak karar almak için her birimizin her an hazır olmasını sağlar ve  bizi sürekli güçlü ve yetkin halde tutar.

Gülcan Mobilya Esnekliği; değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektir.

Sahip olduğumuz değerlerimiz ve 55 yıllık tecrübemizin ışığında sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle tüm Türkiye ve Dünya’nın ilgisini Kastamonu’ya çekeceğiz.

 

Saygılarımızla