Menü
Your Cart

Değerlerimiz

Değerlerimiz; Çözümcülük, sınırsız hayal gücü, güvenilirlik ve esnekliktir.

Gülcan Mobilya Çözümcülüğü: İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi doğru anlamakla başlıyoruz. Bu isteklerin karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetlerimiz için, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanlarımız ve iş ortaklarımız özenle çalışmaktadırlar. Kullanıcıdan önce onun adına hareket eder ve onu mutlu kılarız.

Gülcan Mobilya Hayal Gücü: Kullanıcının ihtiyaçlarının farkında olmaktır. Yenilikçi fikirlerimiz sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Hayal gücünüzü tetikleyecek ürünler ve özgür seçenekler sunarız.

Gülcan Mobilya Güvenilirliği: Fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimizde, güven duyacağınız ürünler üretiyoruz. İş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan, hissedarlarımız açısından şeffaf yönetilen, toplum açısından da çevre ve yasalara saygılı bir kurum olarak görünmekten mutluluk duyuyoruz.

Gülcan Mobilya Esnekliği: Değişen kullanıcı ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçiririz.

Sahip olduğumuz değerlerimiz ve 65 yılı aşkın tecrübemizin ışığında sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle Türkiye ve Dünya'nın ilgisini Kastamonu'ya çekmek en büyük ve en önemli hedeflerimizdendir.

Sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Bilgi almak için KVKK Metni’ni incelemenizi rica ederiz.